Tepelné čerpadlo MasterTherm

AquaMaster Inverter Combi

12 790€

S DPH

Typ čerpadla
Zem - voda
AquaMaster Inverter Combi (zem - voda)

Popis tepelné čerpadlo

Rad 5 modelov s výkonom od 1 do 15 kW, plynulá regulácia výkonu v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii kompresora. Riešenie "všetko v jednom" a integrovaným nerezovým zásobníkom pre teplú vodu objemu 170l. Špičkové tepelné čerpadlo pre vykurovanie obydlia, bazénu, ohrev vody aj chladenie cez podlahu. Kúrenie bez nutnosti pomocného zdroja. Štátna dotácia až do 3 800 eur.

Tepelné čerpadlo zem-voda s integrovaným nerezovým zásobníkom TÚV, solárnym výmenníkom a inverterovým kompresorom. Modulovaný vykurovací výkon je optimálne riadený, tak pre vykurovanie alebo chladenie objektu, ako aj pre ohrev teplej vody pre celú domácnosť.

Najnovšia technológia v kombinácii s moderným dvojrotačným BLDC kompresorom, premenlivými otáčkami primárneho i sekundárneho obehového čerpadla a unikátnym riadiacim systémom predstavujú najvyššiu dosažiteľnú technologickú úroveň a sú zárukou vysoko úspornej, tichej a spoľahlivej prevádzky. Modul pasívneho chladenia (výbava na želanie) umožňuje priame využitie chladiaceho účinku zeme (tzv. free cooling), bez nároku na spotrebu elektrickej energie pre kompresor! Vzhľadom ku konštrukcii typu „all in one“ je významne znížená náročnosť a zložitosť zapojenia a inštalácia sa redukuje len na základné pripojenie jednotky. Obsahuje 170 l nerezový zásobník na teplú vodu a nie je nutná akumulačná nádoba.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár