Tepelné čerpadlo MasterTherm

AquaMaster Inverter Combi

9850 €

S DPH

Typ čerpadla
Zem - voda
AquaMaster Inverter Combi (zem - voda)

Popis tepelného čerpadla

Rad 4 modelov s výkonom od 12 do 15 kW, plynulá regulácia výkonu v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii. Riešenie "všetko v jednom". Špičkové tepelné čerpadlo pre vykurovanie obydlia, bazénu, ohrev vody aj chladenie cez stropy. Kúrenie bez nutnosti pomocného zdroja. Štátna dotácia do 3400 eur.

Tepelné čerpadlo zem-voda s integrovaným zásobníkom TUV, solárnym výmenníkom a invertorovým kompresorom. Modulovaný vykurovací výkon je optimálne riadený, tak pre vykurovanie alebo chladenie objektu, ako aj pre ohrev teplej vody pre celú domácnosť.

Najnovšia technológia v kombinácii s moderným BLDC kompresorom, premenlivými otáčkami primárneho i sekundárneho obehového čerpadla a unikátnym riadiacim systémom predstavujú najvyššiu dosažiteľnú technologickú úroveň a sú zárukou vysoko úspornej, tichej a spoľahlivej prevádzky. Modul pasívneho chladenia (výbava na želanie) umožňuje priame využitie chladiaceho účinku zeme (free cooling), bez nároku na spotrebu energie. Vzhľadom ku konštrukcii typu „all in one“ je významne znížená náročnosť a zložitosť zapojenia a inštalácia sa redukuje len na základné pripojenie jednotky. Obsahuje 170 l bojler a nie je nutná akumulačná nádoba.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár