Tepelné čerpadlo MasterTherm

BoxAir Inverter

8 505€

S DPH

Typ čerpadla
Vzduch - voda
BoxAir Inverter (vzduch - voda)

Popis tepelného čerpadla

Rad 6 modelov od 7 kw do 35 kw. Plynulá regulácia výkonu v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii. Talianská ekvitermická regulácia. Digitálne riadený elektronický expanzný ventil. Odolná a robustná konštrukcia. Kompaktné a prémiové prevedenie vonkajšej jednotky a jednoduchá inštalácia samozrejmosťou. Predĺžená záruka a možnosť čerpania štátnej dotácie až do 3 400 eur.

BoxAir Inverter získal hneď dve najvýznamnejšie ocenenia – hlavnú cenu Grand Prix For Arch 2009 a Zlatú medailu za najlepší exponát na výstave AquaTherm 2009. Zariadenie spája osvedčenú a žiadanú kompaktnú konštrukciu, elektronické riadenie expanz. ventilu a inverterovú technológiu BLDC kompresoru do vyspelého celku, ktorý prináša oproti štandardným zariadeniam radu výhod. Znižuje sa počet štartov kompresoru čerpadla, ktoré majú značný vplyv na spotrebu a životnosť zariadenia.

Výrazne tak klesajú prevádzkové náklady (až o 20%) oproti klasickým tepelným čerpadlám. Vo väčšine prípadov odpadá nutnosť zapojenia akumulačnej nádoby, čo šetrí  priestor v strojovni a znižuje náklady na inštaláciu. Jednotka je osadená ventilátormi s plynulou reguláciou otáčok a elektronicky riadeným obehovým čerpadlom. Vstavaný elektrorozvádzač, elektrokotol, ekvitermická regulácia a možnosť pripojenia na internet sú samozrejmosťou. Výrobok je držiteľom značky kvality EHPA quality label. COP dosahuje najvyššie vo svejej triede až COP=5,2 pri A7W35.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár