Tepelné čerpadlo MasterTherm

BoxAir Inverter

Typ čerpadla
Vzduch - voda
BoxAir Inverter (vzduch - voda)

Popis tepelného čerpadla

6 modelov od 6 kw do 35 kw s frekvenčným riadením výkonu vďaka pokročilej inverterovej technológii. Kompaktné prevedenie a jednoduchá inštalácia.

BoxAir Inverter získal hneď dve najvýznamnejšie ocenenia – hlavnú cenu Grand Prix For Arch 2009 a Zlatú medailu za najlepší exponát na výstave AquaTherm 2009. Zariadenie spája osvedčenú a žiadanú kompaktnú konštrukciu, elektronické riadenie expanz. ventilu a inverterovú technológiu BLDC kompresoru do vyspelého celku, ktorý prináša oproti štandardným zariadeniam radu výhod. Znižuje sa počet štartov kompresoru čerpadla, ktoré majú značný vplyv na spotrebu a životnosť zariadenia.

Výrazne tak klesajú prevádzkové náklady (až o 20%) oproti klasickým tepelným čerpadlám. Vo väčšine prípadov odpadá nutnosť zapojenia akumulačnej nádoby, čo šetrí  priestor v strojovni a znižuje náklady na inštaláciu. Jednotka je osadená ventilátormi s plynulou reguláciou otáčok a elektronicky riadeným obehovým čerpadlom. Vstavaný elektrorozvádzač, elektrokotol, ekvitermická regulácia a možnosť pripojenia na internet sú samozrejmosťou. Výrobok je držiteľom značky kvality EHPA quality label. COP dosahuje najvyššie vo svejej triede až COP=5,2 pri A7W35.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár