Tepelné čerpadlo MasterTherm

BoxAir Inverter

10 160€

S DPH

Typ čerpadla
Vzduch - voda
BoxAir Inverter (vzduch - voda)

Popis tepelné čerpadlo

Rad 5 monoblok modelov s výkonom od 2 do 22 kW. Plynulá regulácia výkonu v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii kompresora. Talianská ekvitermická regulácia. Digitálne riadený elektronický expanzný ventil. Odolná a robustná konštrukcia. Kompaktné a prémiové prevedenie vonkajšej jednotky a jednoduchá inštalácia samozrejmosťou. Predĺžená záruka a možnosť čerpania štátnej dotácie až do 3 800 eur.

BoxAir Inverter získal hneď dve najvýznamnejšie ocenenia – hlavnú cenu Grand Prix For Arch a Zlatú medailu za najlepší exponát na výstave AquaTherm. Zariadenie spája osvedčenú a žiadanú kompaktnú konštrukciu monoblok, elektronické riadenie expanzného ventilu a inverterovú technológiu BLDC kompresoru do vyspelého celku, ktorý prináša, oproti štandardným zariadeniam, radu technických výhod. Znižuje sa počet štartov kompresoru čerpadla, ktoré majú značný vplyv na spotrebu a životnosť zariadenia.

Výrazne tak klesajú prevádzkové náklady (až o 20%) oproti klasickým tepelným čerpadlám on/off. Vo väčšine prípadov odpadá nutnosť zapojenia akumulačnej nádoby, čo šetrí  priestor v strojovni a znižuje náklady na inštaláciu. Jednotka je osadená tichými ventilátormi s plynulou reguláciou otáčok a elektronicky riadeným obehovým čerpadlom. Vstavaný elektrorozvádzač, záložný elektrokotol, ekvitermická regulácia a možnosť pripojenia na internet sú samozrejmosťou. Výrobok je držiteľom značky kvality EHPA quality label. COP dosahuje najvyššie vo svejej triede - COP = 5,2 pri A7W35.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár