Tepelné čerpadlo MasterTherm

BoxAir Inverter Split Combi

14 580€

S DPH

Typ čerpadla
Vzduch - voda
BoxAir Inverter Split Combi (vzduch - voda)

Popis tepelné čerpadlo

Rad 3 split modelov s výkonom od 2 kW do 17 kW. Plynulá regulácia výkonu kompresora v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii. Zabudovaný nerezový zásobník vody 170l s úžitkovou vodou nad 50°C. Vysoká efektivita vďaka BLDC dvojrotačnému kompresoru a elektronickému vstrekovaniu chladiacej látky. Digitálne riadený expanzný ventil. Non-stop monitoring tepelného čerpadla cez internet samozrejmosťou. Predĺžená záruka a možnosť štátnej dotácie do 3 800 eur.

BoxAir Inverter Split Combi je najčersvejšia novinka medzi tepelnými čerpadlami vzduch-voda značky Master Therm. Reprezentuje obľúbenú koncepciu „všetko v jednom“ s integrovaným nerezovým zásobníkom teplej vody o objeme 170l. Ide o splitové tepelné čerpadlo najmodernejším BLDC dvojrotačným kompresorom, vybavené plynulou reguláciou vykurovacieho výkonu, s riadením EC ventilátoru a obehového čerpadla vykurovacej vody.

Špecifický ohrev teplej vody ponúka BoxAir ISC mimoriadne využitie zásobnía : k dispozícii je až 150 l teplej vody presahujúcich 50°C. Bezkonkurenčná je originálna splitová konštrukcia s kompresorom umiestneným vo vnútornej jednotke. Toto riešenie prináša ochranu hlavných častí tepelného čerpadla pred vonkajším prostredím a zjednodušuje montáž. Vonkajšia jednotka je rozmerovo úsporná, extrémne tichá a ľahká, vhodná tiež pre zavesenie na stenu objektu bez nebezpečia vibrácii.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár