Tepelné čerpadlo MasterTherm

AquaMaster Inverter

7 413€

S DPH

Typ čerpadla
Voda - voda
AquaMaster Inverter (voda - voda)

Popis tepelného čerpadla

Rad 5 modelov od 5 kw do 48 kw.  Plynulá regulácia výkonu v rozsahu 30 - 100% vďaka pokročilej inverterovej technológii. Veľmi rýchla návratnosť investície vďaka najvyšším COP faktorom na trhu vôbec. Kúrenie bez nutnosti pomocného zdroja. Vďaka použitiu koaxiálneho výmenníka sa výmenník tepla nezanáša vapenatými usadeninami. Možnosť čerpania štátnej dotácie až do 3400 eur.

Tepelné čerpadlo voda-voda, zvlášť vhodné pre aplikácie so systémom studní. Po celý rok vám tepelné čerpadlo Inverter AquaMaster Inverter voda-voda zabezpečí príjemnú tepelnú pohodu a ohrev TUV a najnižšie prevádzkové náklady. Výkonový rozsah TČ je: 3-8 kW, 5-12 kW, 7-22 kW, 7-35 kW, 7-48 kW

Pracuje s najvyššou účinosťou a prevádzkovou spoľahlivosťou. Vďaka teplote výstupnej vody až 60°C je teda vhodné aj pre rekonštrukcie vykurovacích systémov. Frekvenčný menič zabezpečí dlhú životnosť tepelného čerpadla a vysokú účinnosť COP=6,34 ! Kompresor TČ s frekvenčným meničom prispôsobuje výkon aktuálnej tepelnej potrebe objektu a vykurovací systém vďaka tomu nevyžaduje inštaláciu akumulačnej nádoby.

Tento typ tepelného čerpadla môže byť  vybavený za príplatok i druhým frekvenčným meničom pre reguláciu otáčok ponorného čerpadla. Tým sa okrem predĺženia životnosti ponor.čerpadla zvýši i COP =6,5.  Všetky TČ typu voda-voda do 20 kW výkonu môžu byť vybavené na primárnej strane koaxiálnym výmenníkom, a preto nie je nutné predraďovať oddeľovací výmenník z dôvodu usadzovania vápenatých usadenín vplyvom tvrdosti vody, čím sa šetria zákazníkom značné financie. Koaxiálny výmenník je bez navýšenia ceny a jedná sa o svetový unikát nielen na českom a slovenskom trhu. TČ typu voda-voda môžu byť za príplatok vybavené setom pre lacné pasívne chladenie podlahou.

Ukážka našich realizácií

Dopytový formulár

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku? Neváhajte vyplniť formulár.
Prejsť na formulár